İADE ŞARTLARI

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?

www.blissbebekhamaklari.com’dan verdiğiniz siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (kargo hasarı, üretim hatası, cayma hakkı, vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinizde geçtiği tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde, İLETİŞİM bölümünden “müşteri hizmetleri” konulu mail ile tarafımıza iade talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. Müşteri hizmetleri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda, ürünleri tarafımıza gönderirken aşağıdaki “İade Koşulları” başlığı altındaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz.

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü kapsamaktadır.

 

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

Ürününüzün değişimini www.blissbebekhamaklari.com üzerinden yapabilirsiniz. www.blissbebekhamaklari.com üzerinden değişim yapmak için iade ile aynı işlem süreci geçerlidir. Mağazalardan değişim yapmak içinse ürünün orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte mağazaya gidilmesi gerekmektedir. Ürünün www.blissbebekhamaklari.com ‘dan alımı esnasında kullanılan kupon kodu, indirim çeki, hediye çeki vb hepsibliss.com ‘a özel indirimler varsa mağazadan yapılan değişimlerde bu indirimlerin tamamı geçersiz olacaktır. Ürünün mağazada o esnadaki satış fiyatı ve uygulanan promosyonlar geçerli olacaktır.

İade etme süresi kaç gündür ?

-Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

hepsibliss.com ‘dan almış olduğunuz ürünlerin iadesi halinde anlaşmalı olduğumuz ve ürünün size teslimatını yapan kargoyu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerine şirket kodumuzu vermeyi unutmayın. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

Yurtiçi Kargo : ……………..

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

hepsibliss.com ‘dan iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi, banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

 

İade koşulları nelerdir ?

•Ürünü orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza ulaştırmanız,

•Ürünü, tarafınıza teslim edildiği andaki hali ile geri vermekle, kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını ödemekle yükümlüsünüz.

•Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü kapsamaktadır.

 

Firma adına kesilmiş faturaların iadesi nasıl gerçekleşir?

Fatura firma adına kesilmiş ise, ilgili firma “Ürün Birim Fiyatı +KDV” şeklinde düzenlenmiş bir iade faturası ile birlikte ürünü göndermekle yükümlüdür. İade faturası kesilmeden gönderilen sipariş iadeleri yasal olarak kabul edilemez. Kargo ücretinin iade faturasına eklenmemesi gerekmektedir.

Faturası firmalar adına düzenlenen sipariş iadeleri, iade faturası kesilmediği takdirde kabul edilmeyecektir.

 

İade edeceğim ürünü hangi adrese gönderebilirim?

İade için ürünün gönderileceği adres aşağıda belirtilmiştir.

Hakan Dağdelen DTA Metal Eşya

Adresi : 2372 Sokak No:6 Buca – İzmir

Telefon : +90 232 486 6043